Polityka Prywatności | Tabanda
0
0,00 zł

Unia Europejska

Języki

Shopping cart is empty

Header Payments

Bus

PRZEWIDYWANY CZAS DOSTAWY: 30 DNI

DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE PL

DPD

WSZYSTKIE STANDARDOWE ZAMÓWIENIA DOSTARCZANE SĄ PRZEZ

Zobacz naszą politykę zwrotów i reklamacji
Credit Card OPCJE PŁATNOŚCI
Metody płatności Metody płatności

Zaloguj

Zaloguj

Nazwa użytkownika witryny Tabanda.
Hasło powiązane z nazwą użytkownika.

Rejestracja

Zarejestruj przez e-mail Zaloguj / Zarejestruj się przezFacebook

Zarejestruj się i zdobądź 10% zniżki na pierwsze zakupy

Polityka Prywatności

1. Kupujący zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia. Kupujący powinien podawać tylko te dane, które są konieczne do realizacji zamówień w sklepie. Brak wymaganych danych uniemożliwi złożenie zamówienia.

2. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb i nie są udostępniane osobom trzecim. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

3. Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, ich korekty oraz żądania usunięcia ich z bazy danych sklepu.

4. tabanda.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania informacji odnoszących się do jego serwisów i produktów.

5. tabanda.pl korzysta z usługi Google Analytics. Google Analytics wykorzystuje technologię COOKIES. Witryna zapisuje w pełni ANONIMOWE informacje dotyczące m.in. zachowania użytkowników na stronie, przybliżonej lokalizacji czy używanej przeglądarki. Dane te są gromadzone w celach statystycznych i umożliwają serwisowi tabanda.pl poprawę jakości świedczonych usług. Google Analytics nie gromadzi ŻADNYCH danych personalnych i nie umożliwia identyfikacji użytkownika. tabanda.pl ma dostęp jedynie do tych danych personalnych, które użytkownik świadomie i dobrowolnie udostępnił w ramach korzystania z usług serwisu, takich jak utworzenie konta lub złożenie zamówienia.